نقش اطلاعات در گنج یابی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

  اطلاعات عامل اصلی حرکت انسان در زندگی می باشد و نبود اطلاعات مارا از حرکت باز می دارد.برای مثال به یک دوراهی رسیدید که یک طرف خوشبختی و یک طرف مرگ در انتظار شماست اگر اطلاعات نداشته باشید که به کدام جهت بروید برای نجات خود مجبور به توقف هستید چرا که نمی دانید چه بکنید کدام راه شما را خوشبخت و کدام بدبخت می کند.

  در علم حفاری به وفور به این دوراهی ها می رسید و اگر اطلاعات لازم را بدست نیارید نمی دانید که کدام راه و کدام چاه می باشد.

  یکی از تجربه شخصی بنده کاوش در یک منطقه بود که به یک سمت سه پله نمایان شد و به یک سمت گل و آهک و همه گروه تاکید بر کار کردن به سمت پله را قطعا داشتند ولی اطلاعات بنده به کارم خورد و طبق تجربه شحصی پله که تعداد آن به سه می رسید و تمام می شد به عنوان تله و مسیر انحرافی بود که با تحریک پله سوم سنگی از بالا رها و تله عمل کرد که خوشبختانه خنثی شد و با توجه به جمع آوری اطلاعات قبل از کار و حتی قبل از ورود به آن منطقه مسیر سمت چپ ادامه داده شد و ...

  دانستن دوره های مختلف تاریخی و آداب و رسوم و نحوه زندگی آنها در گذشته برای کشف مجهولات سر راه بسیار مهمه.

  خوب حتما می پرسید که این اطلاعات از کجا بدست بیاریم و راه را از چاه تشخیص بدهیم؟

  راه های زیادی برای کسب اطلاعات وجود دارد مثل مطالعه کتاب های مختلف تاریخی و باستان شناسی ، مطالعه کانال های خوب و پر محتوی ، مطالعه سایت ها و وبلاگ های پر محتوی ، استفاده از تجربه و مشاوره اساتید مختلف و استفاده از دستگاه های مناسب که در حقیقت راه و مقصد را به ما نشان می دهند.

  نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : جمعه 31 شهريور 1396 ساعت: 0:34
  برچسب‌ها : اطلاعات,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها