طلسم در حفاری

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

طلسم نوشته ای از واژگان، شمارگان، اشکال و جداول است. زمان ماندگاری طلسم بسته به تعیین عامل و ارجاعات او به مبادی انرژی های غریبه است. تفاوت مهم میان دعا و طلسم، چگونگی فعال سازی آنها است. که دعا را به زبان مرسوم و کامل می نویسند، ولی در طلسم واژه هایی از دعا را با حروف مرموز می نویسند. به همین دلیل فهم نوشته های روی آن برای همه ممکن نیست.
معمولاً طلسم را بسته به عنصر وجودی شخصی که طلسم برای او نوشته می شود می نویسند. طبق تعاریف اساتید علوم غریبه عنصر وجودی هر انسان می تواند آب، خاک، باد و یا آتش باشد و طلسم شخصی را که مثلاً عنصرش آب است در رودخانه، دریا و یا چاه می اندازند. معمولاً در نوشتن طلسم از جدول اعداد ابجد کبیر و صغیر استفاده می کنند.
@ganjur
در مفهوم کلی و کاربردی طلسم شیئی است که: بنا بر پاره ای از باورها دارای خاصیت ها و ویژگی های جادویی و یا وابسته به مراسم مذهبیِ ویژه ای است که می تواند برای صاحب آن اقبال ارائه دهد و یا احتمالا او را از شر یا آسیب حفاظت کند
@ganjur
به اطلاع همه دوستان برسانم که طلسم در حفاری کاملا واقعیه و وجود دارد .البته هر جایی طلسم ندارد و بسیاری از موارد چون دوستان همیشه یه پیش زمینه دارند که حتما در دفینه یابی طلسم وجود دارد دچار توهم کاذب می شوند و هر اتفاق ساده ایی را جزو طلسم قلمداد می کنند .از این موارد روزانه بسیار به بنده گزارش داده می شود. ولی آنچه که واقعیت هست اینه که از طلسم به عنوان یک عنصر بازدارنده در دفینه یابی استفاده شده و کاملا واقعیه و راه از بین بردن آنها نیز کاملا وجود دارد مشروط به اینکه به اهلش بسپارید یا راهکار آن را بدانید در غیر این صورت بسیار خطرناک می باشد .
@ganjur
هر چند دوستان بیشماری با بنده در این حوزه مخالفند وبنده را شیاد می دانند ولی تنها جواب بنده به این دوستان اینه که کسانی در عمر خودشان حتی یک بیل هم نزدند منکر وجود طلسم هستند و خرافات می دانند ولی حفاران می دانند که بنده چی میگویم.باز هم تاکیید بنده اینه که هر جایی طلسم ندارد.

طلسم,حفاری,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : دوشنبه 27 شهريور 1396 ساعت: 8:32

close
تبلیغات در اینترنت